ТОВ «ІВЦ Європрилад»

В обрані
Ленкавського 22 76000 Івано-Франківськ Дивитись на карті
0503340808 0673422336 0955251181
https://europrylad.com
  • Про нас

    ТзОВ «ІВЦ «Європрилад» засноване у 1997 році як торгова фірма з реалізації контрольно-вимірювальної техніки і приладів обліку енергоносіїв для промислових підприємств України.

    Оперативно реагуючи на ринкову ситуацію, підприємство почало, крім торгівлі, також надавати інжинірингові послуги. Тому зараз сферою діяльності ТзОВ ІВЦ «Європрилад» є не тільки реалізація обладнання і контрольно-вимірювальної техніки для комерційного та технологічного обліку енергоносіїв (газу, пари, тепла, води і т. д.), але й надання послуг з виробництва, монтажу і пусконалагоджування комплексів і систем обліку, а також розподілу і подачі енергоресурсів. Наше підприємство спеціалізується на виконанні усього комплексу робіт з встановлення та обслуговування систем опалення, водо-, газопостачання та каналізації.

    Одним з напрямів роботи, розвитку якого керівництво підприємства приділяє значну увагу, це розвиток технологій виробництва теплової енергії на альтернативних видах палива. Даний напрямок представлений виробництвом котлів на твердому паливі до 100 кВт марки «Галус»,виробництвом блочно-модульних котелень на пелетах та щепі, виробництвом систем подачі твердої біомаси та виробництвом пелет. ТзОВ «ІВЦ «Європрилад» є надавачем послуг з виробництва теплової енергії на древесних пелетах.
    На сьогодні «Європрилад» це підприємство яке охоплює весь спектр інженерних послуг, а саме проектування, будівництво, монтаж та експлуатація технологічного і енергетичного обладнання.